• √ Trygg e-handel       √ Kvalitetsprodukter       √ Diskreta paket       √ Fri frakt över 800 kr i Sverige
0 Varukorg
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}

Set Noir - Boîte à Désir

Set Noir från Boîte à Désir, den perfekta blandningen av lyxig exklusivitet och perfekt passform.

 
1 649 kr
{{ price }}
  • Trygg e-handel
  • Kvalitetsprodukter
  • Fri frakt över 800 kr 

När natten kallar och huden längtar efter att smekas av silke och spets, kliver Set Noir från Aubades ikoniska serie Boîte à Désir fram som en oumbärlig följeslagare i förförelsens lek.

I elegant svart spets sveper detta set sig runt kroppen som ett löfte om intimitet och sinnlig närhet. Varje detalj – från de delikata banden som låter sig knytas precis där du vill, till spetsens skira mönster – är skapad för att väcka fantasin och få bäraren att känna sig både kraftfull och oemotståndligt mjuk.

Set Noir är inte bara underkläder. Det är en lekfull accessoar till passionen. En inbjudan till att sakta knyta upp, upptäcka och överraska. Bär det för dig själv, eller låt någon annan få förmånen att göra det tillsammans med dig.

Dessa justerbara one-size-fits-all plagg är designade för att anpassa sig efter din kropp och ge en skräddarsydd passform som gör att du kan röra dig med självförtroende och grace.

 

Storlek One-size
Tvättintruktioner Handtvätt
Egenskaper Underklädesset med kontrastbrodyr. STällbar för perfekt passform. Mjuk bh och trosa
Material Broderi: 92% polyester, 5% polyamid, 3% elastan, Broderi: 83% polyester, 11% polyamid, 6% elastan Botten: 100% bomull Tyll: 78% polyamid, 22% elastan